Filtru ulei CHAMPION COF100150S — VW Passat

  • Cod producător: 43-cof100150s
  • Cod articol: COF100150S
  • EAN: 4044197763085
  • Categorie: Filtru ulei

37.06 lei

Expediem în următoarea zi lucrătoare.

Livrare estimată: 20 octombrie – miercuri, 21 octombrie

30 bucăți în stoc

  • Livrare rapidă prin curier
  • Factură și garanție
  • Retur 14 zile, chiar dacă ai comandat greșit
Sfat de montaj

Se înlocuiește la fiecare revizie. Dacă e filtru de ulei, schimbă-l împreună cu uleiul.

Descriere

Specificații tehnice

Înaltime [mm] 137
Dimensiune filet 3/4""-16 UNF
Diametru exterior [mm] 93
Tip ambalaj Cutie
Tip filtru Filtru insurubabil
Versiune w/ Anti-Drain valve
Versiune with By-Pass valve
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 2,5
Lungime ambalaj [cm] 9,8
Latime ambalaj [cm] 9,8
Inaltime ambalaj [cm] 14
Diametru inel de etansare de la [mm] 62
Diametru inel de etansare pana la [mm] 71,5

Coduri OEM

Producător Cod OEM
GENERAL MOTORS 0009830607
MERCEDES-BENZ 0021844001
RENAULT 003141914
RENAULT 003563591
RENAULT 024151017
RENAULT 024151018
VW 028115561B
VAG 028115561B
VW 028115561E
VAG 028115561E
VW 068115561
VW 068115561A
VAG 068115561A
VW 068115561B
VW 068115561E
VAG 068115561E
VW 068115561F
VW 068115561G
VAG 068115561G
VW 076115561
VW 078115561D
VAG 078115561D
VW 078115561E
VAG 078115561E
FORD 1037150
ALFA ROMEO 105000603000
PEUGEOT 1109F1
CITROËN 1109G9
CITROËN 1109V3
CHRYSLER 1228022
VOLVO 1257492
VOLVO 12574927
FIAT 1354823
FIAT 1354828
FORD 1473773
FORD 1495704
FORD 1498028
TOYOTA 1520832225
TOYOTA 1520832255
NISSAN 1520843G00
NISSAN 1520865001
NISSAN 1520865002
NISSAN 1520865010
NISSAN 1520865011
NISSAN 1520865012
NISSAN 1520865014
NISSAN 1520865016
NISSAN 1520865210
NISSAN 1520865601
TOYOTA 152087F400
NISSAN 15208G4300
NISSAN 15208G9903
NISSAN 15208W1120
NISSAN 15208W1123
NISSAN 15208W3401
NISSAN 15208Y9700
TOYOTA 1560040010
DAIHATSU 1560041010
TOYOTA 1560041020
TOYOTA 1560044010
TOYOTA 1560050010
TOYOTA 1560130010
TOYOTA 1560141010
TOYOTA 1560142020
TOYOTA 1560144011
FORD 1614735
TOYOTA 1650041020
VW 168115561A
VAG 168115561A
CHRYSLER 1739617
CHRYSLER 1739618
CHRYSLER 1739619
FORD 1794466
FORD 1829195
CHRYSLER 1851658
FIAT 1930328
FIAT 1930329
FIAT 1930766
MERCEDES-BENZ 21844001
CHRYSLER 2205517
RENAULT 24151017
RENAULT 24151018
SAME 244191300
SAME 244191500
LAMBORGHINI 244191501
CHRYSLER 2458807
CHRYSLER 2458957
CHRYSLER 2532744
CHRYSLER 2555929
CHRYSLER 2647019
RENAULT 27701006374
CHRYSLER 2806201
CHRYSLER 2951957
RENAULT 3141914
CHRYSLER 3549232
RENAULT 3563591
ALFA ROMEO 37064000
FORD 3917694
FORD 3918040
FIAT 4119015
FIAT 4121392
FIAT 4170601
DAIHATSU 42511834
VOLVO 430143
VOLVO 4301438
FIAT 4506839
ALFA ROMEO 451700000
FIAT 4523873
VOLVO 4840740
FORD 5000 862
RENAULT 5000040870
RENAULT 5000044064
RENAULT 5000044487
RENAULT 5000044959
FORD 5000513
CHRYSLER 5221272
CHRYSLER 5221313
CITROËN 5223103A
CITROËN 5406242
CITROËN 5406243
CITROËN 5457752
CITROËN 54577525
ROVER 554329
ROVER 555329
GENERAL MOTORS 5574459
GENERAL MOTORS 5575840
GENERAL MOTORS 5579970
FIAT 592602
FORD 59LK6714A
FIAT 62703506
GENERAL MOTORS 6435675
GENERAL MOTORS 6436749
GENERAL MOTORS 6438121
GENERAL MOTORS 650362
GENERAL MOTORS 650372
VW 68115561
VAG 68115561
FIAT 70237000
VOLVO 705097
FIAT 72370000
VOLVO 731094
FIAT 74511629
VAG 76115561
RENAULT 7701006374
RENAULT 770102280
GENERAL MOTORS 77281
VOLVO 7950975
GENERAL MOTORS 7984340
GENERAL MOTORS 7984460
GENERAL MOTORS 7984655
GENERAL MOTORS 7984844
GENERAL MOTORS 7984870
FIAT 82220425
FIAT 82232108
FIAT 82241613
PORSCHE 90110720301
PORSCHE 90110720302
PORSCHE 90110720305
PORSCHE 90110720309
GENERAL MOTORS 985105
GENERAL MOTORS 9975153
MERCEDES-BENZ A 002 184 40 01
ROVER A37189
NISSAN A5208W3403
FORD A700X6714SA
FORD A710X6714CA
FORD A720X6714CA
FORD A730X6714JA
FORD A740X6714AA
FORD B7A6714A
FORD B7A6731AB
FORD B8A6731A
FORD B9AE6714A2
VW BBW115561B
ROVER BFF6535
ROVER BFF65353
FORD C1AZ6731A
FORD C1AZ6731AP
FORD C3AE6714A
FORD C4AE6714A
FORD C7NN6714B
FORD CC11AZ6731A
FORD CC1AZ6731B
FORD COAE6714A
FORD COAE6731A
FORD COLE6714A
FORD D2NN6714A
FORD D9AZ6731A
FORD DONN6714A
CHRYSLER E5778M
FORD ECG6714A
FORD ECZ6714C
FORD EDC6714A
FORD EDG6714C
ROVER ERC1444
FENDT F238202310110
ROVER GFE116
FORD R1A

EAN: 4044197763085

Mașini compatibile

ALFA ROMEO

Model Motor Perioada
2300 (102_) 2.3 03/1974 – 10/1980
2300 (102_) 2.3 TI 11/1976 – 10/1980

ARO

Model Motor Perioada
10 1.6 TD 08/1988 – 10/1999
10 1.6 TD 01/1989 – 12/1992

AUDI

Model Motor Perioada
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 D 08/1980 – 08/1986
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 TD 08/1981 – 05/1986
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 1.6 D 02/1987 – 07/1989
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 1.6 TD 09/1986 – 08/1991
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 1.9 D 08/1989 – 08/1991
100 C3 limuzina (443, 444) 2.0 D 08/1982 – 07/1988
100 C3 limuzina (443, 444) 2.5 TDI 01/1990 – 11/1990
80 B4 limuzina (8C2) 1.9 TD 09/1991 – 12/1994
100 C3 Avant (445, 446) 2.0 D 03/1983 – 11/1990
100 C3 Avant (445, 446) 2.5 TDI 01/1990 – 11/1990
100 C2 Avant (435, 436) 2.0 D 08/1978 – 02/1983
100 C2 limuzina (431, 433, 434) 2.0 D 08/1978 – 07/1982
A6 C4 (4A2) 1.9 TDI 06/1994 – 10/1997
A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI 06/1994 – 12/1997
A4 B5 (8D2) 2.6 01/1995 – 11/2000
A4 B5 (8D2) 2.8 09/1995 – 07/1997
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 01/1995 – 11/2000
A4 B5 (8D2) 2.6 quattro 01/1995 – 11/2000
A4 B5 (8D2) 2.8 quattro 01/1995 – 07/1997
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 10/1995 – 11/2000
A6 C4 (4A2) 2.5 TDI quattro 10/1995 – 10/1997
A4 B5 Avant (8D5) 2.6 02/1996 – 09/2001
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 02/1996 – 09/2001
A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro 01/1996 – 09/2001
A4 B5 (8D2) 2.8 10/1996 – 11/2000
A4 B5 Avant (8D5) 2.8 10/1996 – 09/2001
A4 B5 (8D2) 2.8 quattro 10/1996 – 08/2001
A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro 10/1996 – 09/2001
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro 07/1996 – 01/2000
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro 09/1996 – 09/2001
A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI 04/1997 – 10/2000
A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 02/1997 – 01/2005
A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 quattro 02/1997 – 01/2005
A4 B5 (8D2) S4 quattro 09/1997 – 09/2001
A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI 02/1998 – 04/2001
A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 quattro 12/1997 – 01/2005
A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 12/1997 – 01/2005
A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 12/1995 – 11/2000
90 B2 (813, 814, 853) 1.6 TD 10/1985 – 01/1987
90 B3 (893, 894, 8A2) 1.6 TD 04/1987 – 09/1991
80 B4 Avant (8C5) 1.9 TD 09/1991 – 12/1994
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid 03/1998 – 06/2000
COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 08/1992 – 12/1996
COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 09/1991 – 12/1996
COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro 08/1992 – 12/1996
100 C4 limuzina (4A2) 2.5 TDI 12/1990 – 07/1994
100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 12/1990 – 07/1994
80 B4 limuzina (8C2) 2.6 07/1992 – 12/1994
80 B4 limuzina (8C2) 2.8 09/1991 – 12/1994
80 B4 limuzina (8C2) 2.6 quattro 06/1992 – 12/1994
80 B4 limuzina (8C2) 2.8 quattro 09/1991 – 12/1994
80 B4 Avant (8C5) 2.6 07/1992 – 01/1996
80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro 07/1992 – 07/1995
80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro 08/1992 – 07/1995
80 B4 Avant (8C5) 2.8 09/1991 – 01/1996
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 03/1994 – 03/1996
A6 C4 (4A2) 2.6 06/1994 – 10/1997
A6 C4 Avant (4A5) 2.6 06/1994 – 12/1997
A6 C4 (4A2) 2.6 06/1994 – 10/1997
A6 C4 (4A2) 2.8 06/1994 – 10/1997
A6 C4 Avant (4A5) 2.8 06/1994 – 12/1997
CABRIOLET B3 (8G7) 1.9 TDI 06/1995 – 08/2000
A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 02/1996 – 09/2001
A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 04/1996 – 09/2002
A4 B6 (8E2) 1.8 T 07/2002 – 12/2004
A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 07/2002 – 12/2004
A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 07/2002 – 12/2004
A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 07/2002 – 12/2004
A4 B6 Cabriolet (8H7) 1.8 T 07/2002 – 12/2005
A4 B6 Cabriolet (8H7) 1.8 T quattro 05/2003 – 12/2005
A4 B7 (8EC) 1.8 T 11/2004 – 06/2008
A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro 11/2004 – 06/2008
A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T 11/2004 – 06/2008
A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro 11/2004 – 06/2008
A4 B7 Cabriolet (8HE) 1.8 T 01/2006 – 03/2009
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro 12/1997 – 09/2001
A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro 12/1997 – 11/2000
A4 B5 (8D2) 1.8 T 12/1997 – 11/2000
A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T 12/1997 – 09/2001

GAZ

Model Motor Perioada
VOLGA 2.1 D 04/2000 – 12/2010
GAZELLE bus 2.1 TD 01/2007 – 03/2013
GAZELLE caroserie 2.1 TD 01/2003 – 12/2006
SOBOL (2752) caroserie 2.1 TD 09/1997 – 04/2013
SOBOL (2310) platou / sasiu 2.1 TD 09/1997 – 04/2013
GAZELLE bus 2.1 TD 01/2003 – 12/2006
GAZELLE platou / sasiu 2.1 TD 01/2002 – 03/2013
VOLGA 2.1 04/2004 – 12/2010
SOBOL (2752) caroserie 2.1 TD 4×4 09/1998 – 04/2013

LANCIA

Model Motor Perioada
FULVIA Berlina 1.1 (818) 11/1964 – 12/1969

NISSAN

Model Motor Perioada
TRADE platou / sasiu 3.0 TD 11/1998 – 09/2004

OPEL

Model Motor Perioada
ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D 08/1978 – 08/1981

PORSCHE

Model Motor Perioada
911 2.2 T – – 12/1972
911 Targa 2.2 T – – 12/1972
911 Targa 2.0 E 09/1968 – 02/1972
911 Targa 2.0 T 06/1967 – 02/1972
911 Targa 2.2 E 09/1969 – 02/1972
911 2.0 T 08/1968 – 02/1972
914 /6 2.0 11/1969 – 12/1973
911 Targa 2.0 L 01/1967 – 11/1968
911 Targa 2.0 S 07/1966 – 11/1968
911 Targa 2.2 S 09/1969 – 02/1972
911 2.0 L 08/1967 – 12/1968
911 Targa 2.0 S 07/1966 – 02/1972
911 2.0 S 07/1966 – 11/1968
911 2.0 S 09/1968 – 12/1969
911 2.0 E 09/1968 – 12/1969
911 2.2 E 09/1969 – 12/1971
911 2.2 S 09/1969 – 12/1971
911 2.0 01/1963 – 07/1967

ROVER

Model Motor Perioada
2000-3500 hatchback (SD1) 2400 TD 05/1982 – 10/1986

SEAT

Model Motor Perioada
TERRA caroserie inchisa/combi (024A) 1.3 D 03/1990 – 02/1992
TERRA caroserie inchisa/combi (024A) 1.4 D 10/1990 – 02/1992
TERRA (24) 1.3 D 03/1990 – 12/1994
TERRA (24) 1.4 D 10/1990 – 12/1995
TOLEDO I (1L2) 1.9 D 05/1991 – 03/1999
TOLEDO I (1L2) 1.9 TD 05/1991 – 03/1999
IBIZA II (6K1) 1.9 SDI 08/1996 – 08/1999
IBIZA II (6K1) 1.9 TD 03/1993 – 08/1996
CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 02/1993 – 08/1996
CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD 02/1993 – 08/1996
INCA (6K9) 1.9 D 11/1995 – 06/2003
CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI 08/1996 – 06/1999
IBIZA II (6K1) 1.9 TDI 02/1997 – 02/2002
IBIZA II (6K1) 1.9 D 04/1993 – 06/1999
CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 01/1996 – 08/1996
TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI 11/1996 – 03/1999
TOLEDO I (1L2) 1.9 D 12/1995 – 03/1999
INCA (6K9) 1.9 SDI 11/1995 – 06/2003
INCA (6K9) 1.7 D 09/1996 – 06/2003
INCA (6K9) 1.9 TDI 09/1996 – 06/2003
CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 09/1996 – 06/1999
CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI 03/1997 – 10/2002
CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 07/1997 – 12/2002

TOYOTA

Model Motor Perioada
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (LJ120, LJ125) 09/2002 – 02/2010
DYNA 200 platou / sasiu 3.4 D (BU100, BU110, BU140) 06/1995 – 05/1999
DYNA 200 platou / sasiu 3.7 D (BU101, BU141, BU211, BU221) 06/1995 – 12/2002

VOLVO

Model Motor Perioada
240 (P242, P244) 2.4 Diesel 08/1978 – 07/1985
240 Kombi (P245) 2.4 Diesel 08/1988 – 08/1993
240 Kombi (P245) 2.4 Diesel 04/1979 – 08/1993
740 (744) 2.4 Diesel 08/1984 – 07/1992
740 Kombi (745) 2.4 Diesel 08/1985 – 07/1988
240 (P242, P244) 2.4 Diesel 08/1987 – 08/1993
740 (744) 2.4 TD 08/1984 – 07/1990
940 Kombi (945) 2.4 D 08/1990 – 07/1995
240 Kombi (P245) 2.0 D 09/1978 – 10/1980
940 (944) 2.4 D 08/1990 – 12/1994

VW

Model Motor Perioada
POLO II (86C, 80) 1.4 D 10/1990 – 09/1994
GOLF I (17) 1.5 D 08/1976 – 07/1980
GOLF I (17) 1.6 D 08/1980 – 07/1983
GOLF I (17) 1.6 TD 03/1982 – 07/1983
JETTA I (16) 1.6 D 08/1980 – 02/1984
JETTA I (16) 1.6 TD 03/1982 – 02/1984
GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D 08/1983 – 10/1991
GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 08/1983 – 10/1991
GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 04/1989 – 10/1991
GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 08/1989 – 10/1991
JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D 01/1984 – 10/1991
JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 01/1984 – 10/1991
JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 04/1989 – 10/1991
JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 01/1990 – 10/1991
PASSAT B1 (32) 1.5 D 08/1977 – 07/1980
PASSAT B2 (32B) 1.6 D 08/1980 – 03/1988
PASSAT B2 (32B) 1.6 TD 04/1982 – 03/1988
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD 08/1988 – 09/1993
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 D 05/1989 – 10/1993
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD 03/1991 – 08/1996
SANTANA (32B) 1.6 D 08/1981 – 12/1984
SANTANA (32B) 1.6 TD 12/1981 – 12/1984
TRANSPORTER T3 bus (25_) 1.6 D 01/1981 – 07/1987
TRANSPORTER T3 bus (25_) 1.6 TD 08/1984 – 07/1992
TRANSPORTER T3 platou / sasiu (24_) 1.6 TD 10/1984 – 07/1992
TRANSPORTER T3 bus (25_) 1.7 D 10/1986 – 07/1992
TRANSPORTER T3 platou / sasiu (24_) 1.7 D 08/1985 – 07/1992
TRANSPORTER T3 bus (25_) 1.6 TD Syncro 03/1986 – 07/1992
LT 28-35 I bus (281-363) 2.4 12/1982 – 07/1992
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 TD 08/1988 – 10/1993
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 D 05/1989 – 10/1993
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TD 03/1991 – 05/1997
PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 D 08/1980 – 03/1988
PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 TD 04/1982 – 03/1988
PASSAT B1 Variant (33) 1.5 D 02/1977 – 07/1980
POLO cupe (86C, 80) 1.4 D 08/1990 – 09/1994
CADDY I (14) 1.6 D 08/1982 – 07/1992
PASSAT B2 limuzina (32B) 1.6 TD 01/1985 – 03/1988
JETTA I (16) 1.5 D 08/1978 – 07/1980
LT 28-35 I bus (281-363) 2.4 i 08/1989 – 06/1996
PASSAT B2 (32B) 1.6 TD 08/1988 – 07/1989
TRANSPORTER T3 caroserie (24_, 25_) 1.6 TD 10/1984 – 07/1992
TRANSPORTER T3 caroserie (24_, 25_) 1.7 D 08/1984 – 07/1992
TRANSPORTER T3 caroserie (24_, 25_) 1.6 TD Syncro 03/1986 – 07/1992
TRANSPORTER T3 platou / sasiu (24_) 1.6 TD Syncro 03/1986 – 07/1992
TRANSPORTER T3 caroserie (24_, 25_) 1.6 D 01/1981 – 07/1987
LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.4 12/1982 – 07/1992
PASSAT B1 Variant (33) 1.6 D 08/1980 – 07/1981
GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D 08/1983 – 10/1991
POLO Variant (6V5) 1.7 SDI 08/1997 – 09/2001
POLO III CLASSIC (6V2) 57 1.7 SDI 07/1997 – 09/2001
POLO Caseta/ Hatchback (86CF) 1.4 D 08/1992 – 07/1994
LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.7 D 11/1975 – 01/1980
LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.7 D 11/1975 – 01/1980
LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 12/1982 – 07/1992
LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.4 i 08/1989 – 06/1996
LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 i 03/1994 – 06/1996
TRANSPORTER T3 platou / sasiu (24_) 1.6 D 01/1981 – 07/1987
LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 i 01/1993 – 06/1996
LT 40-55 I platou / sasiu (293-909) 2.4 i 03/1994 – 06/1996
LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 12/1982 – 07/1992
LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 4WD 12/1982 – 07/1992
ILTIS (183) 1.6 TD 08/1987 – 12/1988
POLO III (6N1) 1.7 SDI 04/1997 – 10/1999
POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D 10/1990 – 09/1994
POLO III CLASSIC (6V2) 64 1,9 D 01/1996 – 10/1996
GOLF I (17) 1.6 TD 08/1983 – 07/1985
GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 08/1983 – 07/1985
LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 Syncro 08/1992 – 07/1994
LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 Syncro 08/1991 – 07/1992
LT 40-55 I platou / sasiu (293-909) 2.4 Syncro 12/1982 – 07/1989
LT 40-55 I platou / sasiu (293-909) 2.4 08/1985 – 07/1989
LT 40-55 I platou / sasiu (293-909) 2.4 08/1988 – 07/1989
PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion 11/2003 – 05/2005
POLO III CLASSIC (6V2) 1.9 SDI 06/1996 – 09/2001
VOYAGE (5X1) 1.9 TDI 09/1999 – 09/2001
KOMBI T2 platou / sasiu (26, 7X) 1.6 D 02/1981 – 12/1986
PASSAT B2 limuzina (32B) 1.6 D 08/1984 – 03/1988
GOLF II Van (19E, 1G1) 1.6 D 08/1983 – 07/1991
POLO Van caroserie inchisa/combi (6V5) 1.9 SDI 12/1995 – 08/1999
GOLF II Van (19E, 1G1) 1.6 08/1989 – 07/1991
GOLF III Van (1H1) 1.9 D 08/1991 – 07/1995
GOLF III Van (1H1) 1.9 SDI 08/1995 – 09/1997
GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 SDI 07/1995 – 02/1999
GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 08/1993 – 02/1999
PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 1.9 TD 10/1993 – 12/1996
LT 28-35 I bus (281-363) 2.4 08/1988 – 12/1995
POLO II (86C, 80) 1.3 D 08/1986 – 07/1990
POLO cupe (86C, 80) 1.3 D 08/1986 – 08/1990
POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 D 08/1986 – 12/1988
TRANSPORTER T4 bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD 10/1992 – 04/2003
TRANSPORTER T4 caroserie (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD 10/1992 – 04/2003
GOLF III (1H1) 1.9 D 11/1991 – 08/1997
VENTO (1H2) 1.9 D 11/1991 – 09/1998
GOLF III Variant (1H5) 1.9 D 07/1993 – 04/1999
GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD 11/1991 – 08/1997
VENTO (1H2) 1.9 TD 11/1991 – 09/1998
GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD 07/1993 – 04/1999
POLO III CLASSIC (6V2) 64 1.9 SDI 12/1995 – 08/1999
GOLF III (1H1) 1.9 SDI 07/1995 – 08/1997
GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI 07/1995 – 04/1999
VENTO (1H2) 1.9 SDI 04/1997 – 09/1998
POLO Variant (6V5) 1.9 SDI 06/1997 – 09/2001
CADDY II microbus (9K9B) 1.9 SDI 11/1995 – 01/2004
CADDY II Autoutilitară/limuzină spațioasă (9K9A) 1.9 SDI 11/1995 – 01/2004
PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion 10/1996 – 11/2000
PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 10/1996 – 11/2000
PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 06/1997 – 11/2000
PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 10/1996 – 11/2000
PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 06/1997 – 11/2000
TRANSPORTER T4 platou / sasiu (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 1.9 TD 10/1992 – 04/2003
CADDY II Autoutilitară/limuzină spațioasă (9K9A) 1.9 TDI 09/1996 – 01/2004
PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion 06/1997 – 11/2000
PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion 06/1997 – 08/2000
PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion 06/1997 – 08/2000
POLO Variant (6V5) 1.9 TDI 06/1998 – 09/2001
CADDY II Autoutilitară/limuzină spațioasă (9K9A) 1.7 SDI 07/1996 – 09/2000
CADDY II microbus (9K9B) 1.7 SDI 07/1996 – 09/2000
CADDY II Autoutilitară/limuzină spațioasă (9K9A) 1.9 D 11/1995 – 01/2004
CADDY II microbus (9K9B) 1.9 D 11/1995 – 01/2004
CADDY II microbus (9K9B) 1.9 TDI 10/1996 – 01/2004

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Filtru ulei CHAMPION COF100150S — VW Passat”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Piesă originală sau aftermarket — ce alegi?

Piesele originale (OE) vin în cutia constructorului auto, dar sunt fabricate de aceiași furnizori care produc și variantele aftermarket — Bosch, Valeo, TRW, Mahle, Febi și altele. O piesă aftermarket de la un producător de primă montare respectă aceleași specificații tehnice și vine cu garanție, la un preț sensibil mai mic, pentru că nu plătești ambalajul de marcă. Diferența apare la piesele fără brand cunoscut, pe care nu le vindem.