set placute frana,frana disc BREMBO P 68 008 — Dacia Logan

95.90 lei

Comandă în următoarele 6h 50min și expediem azi.

Livrare estimată: 23 octombrie – luni, 26 octombrie

30 bucăți în stoc

  • Livrare rapidă prin curier
  • Factură și garanție
  • Retur 14 zile, chiar dacă ai comandat greșit
Sfat de montaj

Plăcuțele se schimbă întotdeauna în set, pe aceeași axă. Verifică și discurile: dacă sunt sub grosimea minimă, se înlocuiesc împreună.

Descriere

Specificații tehnice

Grosime [mm] 18
Latime [mm] 100
Înaltime [mm] 65
Numărul indicatorilor de uzură [per axă] 2
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Sistem de frânare Lucas
Lungime contact avertizare [mm] 205,5
Articol completare/Info suplimentar 2 cu tabla anti scartait
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi etrier
Numar WVA 21463

Coduri OEM

Producător Cod OEM
CITROËN 1611460280
PEUGEOT 1611460280
PEUGEOT 1617250880
RENAULT 410602192R
RENAULT 410609342R
CITROËN 425041
PEUGEOT 425041
CITROËN 425070
PEUGEOT 425070
CITROËN 425310
PEUGEOT 425310
RENAULT 6000008018
ALPINE 6000008126
DACIA 6001547619
DACIA 6001547911
RENAULT 6025070807
RENAULT 6025071042
RENAULT 7701130036
RENAULT 7701201669
RENAULT 7701201773
RENAULT 7701201774
RENAULT 7701201775
RENAULT 7701202241
RENAULT 7701202284
RENAULT 7701202285
RENAULT 7701202289
RENAULT 7701202516
RENAULT 7701202539
RENAULT 7701202540
RENAULT 7701202635
RENAULT 7701202712
RENAULT 7701202848
RENAULT 7701202894
RENAULT 7701202895
RENAULT 7701203129
RENAULT 7701203282
RENAULT 7701203775
RENAULT 7701203795
RENAULT 7701203796
RENAULT 7701203797
RENAULT 7701204066
RENAULT 7701204358
RENAULT 7701204833
RENAULT 7701205355
RENAULT 7701205411
RENAULT 7701206082
DACIA 7701207066
RENAULT 7701207960
RENAULT 7701208265
DACIA 7701208265
RENAULT 7701209639
RENAULT 7701210130
RENAULT 7701210131
RENAULT 7701210142
RENAULT 7701349751
RENAULT 7701349970
RENAULT 7701349973
RENAULT 7702233531
RENAULT 7702295181
RENAULT 7711130036
RENAULT 7711130071
DACIA 7711946169
RENAULT 8660004589
RENAULT 8671000107
DACIA 8671000107
RENAULT 8671016173
DACIA 8671016173
RENAULT 8671016708
CITROËN E172118
PEUGEOT E172118
CITROËN E172171
PEUGEOT E172171
LIFAN L3501102

EAN: 8020584056714

Mașini compatibile

ALPINE

Model Motor Perioada
V6 GT 01/1985 – 12/1990
V6 TURBO 01/1985 – 12/1990
V6 TURBO 01/1988 – 12/1990
A610 3.0 TURBO 01/1991 – 04/1995

DACIA

Model Motor Perioada
SANDERO 1.5 dCi 05/2010 – –
SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 05/2010 – 06/2013
SANDERO 1.5 dCi 05/2010 – –
SANDERO 1.4 MPI LPG 01/2009 – –
SANDERO 1.2 16V LPG 11/2008 – –
SANDERO 1.6 16V Bifuel 01/2011 – –
SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 02/2003 – 10/2005
SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 02/2003 – –
SUPERNOVA 1.4 04/2000 – 03/2003
SANDERO 1.5 dCi 11/2008 – –
SANDERO 1.5 dCi 11/2008 – –
SANDERO 1.2 16V 11/2008 – –
SANDERO 1.6 16V 07/2011 – –
SANDERO 1.6 LPG (BS03) 01/2011 – 12/2012
SANDERO 1.6 LPG 05/2010 – 10/2012
SANDERO 1.5 dCi 11/2008 – –
LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 02/2006 – 12/2012
LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 05/2010 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 05/2010 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 05/2010 – 12/2012
LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02) 02/2006 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 05/2010 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 05/2010 – 06/2013
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 05/2010 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 11/2009 – –
LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 05/2010 – –
LOGAN (LS_) 1.4 (LS0A, LS0C, LS0E, LS0G) 09/2004 – –
LOGAN (LS_) 1.6 (LS0B, LS0D, LS0F, LS0H) 09/2004 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 09/2005 – –
LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,… 02/2006 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.4 02/2007 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 02/2007 – 06/2013
LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 02/2007 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) 02/2007 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K) 01/2006 – 12/2012
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) 09/2007 – 12/2011
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W) 09/2007 – 12/2012
SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 06/2008 – –
SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 06/2008 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 11/2008 – –
LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 07/2010 – –
LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG 02/2006 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 05/2010 – –
SANDERO 1.0 Hi-Flex 01/2011 – 12/2012
SANDERO 1.6 Hi-Flex (BS1H) 06/2008 – 12/2012
LOGAN (LS_) 1.0 Hi-Flex (LS0R, LS1G) 01/2011 – 10/2012
LOGAN (LS_) 1.6 LPG 08/2004 – 03/2011
SANDERO 1.6 LPG 06/2008 – 12/2012
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi 04/2008 – 06/2013

LADA

Model Motor Perioada
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS035, RS035) 04/2016 – 03/2021
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 03/2012 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 03/2012 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS035, RS035) 06/2016 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 CNG (KSA45) 11/2018 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 04/2016 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS045, RS045) 09/2017 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 CNG (KSA45) 11/2018 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (RS0Y5, KS0Y5) 03/2012 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 03/2012 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS045, RS045) 09/2017 – –

LIFAN

Model Motor Perioada
520 1.5 04/2006 – 12/2015
520i 1.6 04/2006 – –

NISSAN

Model Motor Perioada
APRIO 1.6 07/2008 – 12/2010
APRIO 1.6 10/2009 – –
PLATINA 1.6 06/2001 – 06/2008

PEUGEOT

Model Motor Perioada
205 I (741A/C) 1.9 GTI 10/1986 – 10/1987
309 I (10C, 10A) 1.6 11/1985 – 09/1988
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 07/1989 – 12/1993
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V 10/1990 – 12/1993
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V 08/1989 – 07/1990
309 II (3C, 3A) 1.6 GTi 09/1989 – 10/1993
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 09/1989 – 10/1993
309 I (10C, 10A) 1.6 07/1986 – 06/1989
205 II (20A/C) 1.9 GTI 10/1987 – 09/1998
205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTI 10/1987 – 12/1994
205 II (20A/C) 1.9 GTI 10/1987 – 10/1994
205 II (20A/C) 1.9 GTI Cat 10/1987 – 07/1994
309 I (10C, 10A) 1.9 03/1986 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 07/1988 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 10/1986 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 10/1985 – 08/1989
309 I (10C, 10A) 1.4 10/1985 – 08/1989
205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi 08/1990 – 07/1992

RENAULT

Model Motor Perioada
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 10/1984 – 06/1988
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 10/1984 – 07/1989
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo (C405) 04/1985 – 08/1990
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 06/1987 – 08/1990
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 06/1987 – 07/1989
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 10/1986 – 08/1991
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06/1987 – 03/1995
SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 08/1985 – 12/1996
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 10/1986 – 03/1995
9 (L42_) 1.1 (L421) 09/1981 – 05/1987
9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 12/1981 – 12/1988
9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 09/1985 – 12/1988
9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 09/1981 – 12/1985
9 (L42_) 1.4 (L423) 09/1981 – 12/1985
9 (L42_) 1.7 (L42F) 10/1986 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L42L) 10/1986 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L426) 09/1984 – 12/1989
9 (L42_) 1.6 D (L424) 10/1982 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 03/1983 – 06/1986
11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 10/1984 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 03/1983 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 03/1983 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 03/1983 – 12/1985
11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 05/1983 – 12/1985
11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 04/1984 – 12/1986
11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 10/1986 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L) 10/1986 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F) 10/1984 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B/C376) 10/1983 – 12/1987
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D) 06/1987 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B37N, C73N) 10/1986 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 08/1983 – 12/1988
18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 10/1980 – 09/1982
18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 10/1982 – 07/1986
18 (134_) 2.1 Diesel (1344) 11/1981 – 07/1986
18 Variable (135_) 2.0 (1353) 10/1981 – 07/1986
19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 01/1989 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 09/1988 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 09/1988 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 09/1988 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 10/1989 – 04/1992
19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 04/1992 – 12/1997
19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 04/1992 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 04/1992 – 12/1995
19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 07/1988 – 04/1992
19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 04/1992 – 12/1995
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 10/1989 – 04/1992
19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 04/1992 – 12/1995
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 04/1992 – 09/1993
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 07/1988 – 04/1992
19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 04/1992 – 12/1995
19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 10/1989 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 06/1989 – 04/1992
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 04/1992 – 06/1996
19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 04/1992 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 04/1992 – 12/1995
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 04/1992 – 06/1996
19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 04/1992 – 05/1994
20 (127_) 2.1 Diesel (1276) 10/1980 – 12/1983
21 limuzina (L48_) 1.7 (L481) 03/1986 – 12/1987
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48E) 03/1986 – 02/1994
21 limuzina (L48_) 1.7 (L482) 03/1986 – 03/1993
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48M, L48F) 07/1986 – 02/1994
21 (B48_) 1.7 (B48F) 09/1989 – 10/1992
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48E) 09/1989 – 02/1994
21 (B48_) 1.7 (B48E) 09/1989 – 06/1994
21 combi (K48_) 1.7 Cat (K48F) 05/1988 – 06/1993
21 combi (K48_) 1.7 (K/S482) 10/1986 – 12/1988
21 combi (K48_) 1.7 (K48E) 06/1986 – 12/1989
21 combi (K48_) 1.7 (K48E) 10/1989 – 12/1993
25 (B29_) 2.0 (B297) 04/1984 – 12/1992
25 (B29_) 2.2 (B29E) 04/1984 – 12/1989
25 (B29_) 2.1 Diesel (B296) 04/1984 – 05/1989
25 (B29_) 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W) 04/1984 – 12/1992
25 (B29_) 2.0 12V (B294) 06/1989 – 12/1992
25 (B29_) 2.2 (B29B) 09/1986 – 12/1992
FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 08/1983 – 10/1985
FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 10/1980 – 10/1985
FUEGO (136_) 2.0 TX/GTX (1363) 10/1980 – 10/1985
ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112) 07/1984 – 12/1990
ESPACE I (J11_) 2.2 (J117) 07/1986 – 12/1990
ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117) 01/1988 – 12/1990
ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115) 10/1984 – 12/1990
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 03/1986 – 08/1991
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 03/1986 – 08/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 09/1991 – 03/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 09/1991 – 03/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 08/1988 – 03/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 09/1991 – 03/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 01/1991 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 05/1990 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 01/1991 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 01/1991 – 03/1996
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 01/1991 – 09/1998
19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 01/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 11/1993 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 05/1994 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 05/1994 – 12/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 08/1994 – 04/1996
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 08/1995 – 09/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 09/1994 – 03/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 01/1994 – 03/1998
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 07/1994 – 06/1996
19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 04/1992 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 04/1992 – 12/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 01/1993 – 08/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 01/1994 – 09/1998
9 (L42_) 1.2 (L42S) 09/1985 – 12/1988
21 combi (K48_) 1.7 (K/S481) 06/1986 – 03/1993
19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 04/1992 – 05/1994
MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 01/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 01/1996 – 03/1999
MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 01/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 01/1996 – 08/2003
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 75 10/2010 – –
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 90 10/2010 – –
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 01/1996 – 03/1999
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 01/1996 – 08/2003
MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 03/1996 – 03/1999
MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 03/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 01/1996 – 03/1999
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 01/1996 – 09/1998
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 09/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 09/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 09/1996 – 03/1999
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 09/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 09/1996 – 03/1999
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 09/1996 – 08/2003
FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 02/1980 – 10/1985
21 combi (K48_) 1.7 (K48M) 06/1986 – 12/1989
21 combi (K48_) 1.7 (K48N) 06/1987 – 04/1989
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48N) 06/1987 – 04/1989
19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 01/1989 – 05/1993
25 (B29_) 2.2 (B29E) 04/1984 – 12/1989
25 (B29_) 2.2 (B29) 11/1985 – 03/1989
25 (B29_) 2.1 Diesel (B296) 06/1989 – 12/1992
30 (127_) 2.1 Turbo-D (1270) 02/1982 – 03/1986
18 (134_) 1.6 TS (1342) 05/1982 – 07/1986
18 (134_) 2.0 (1343) 05/1982 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.6 TS 05/1982 – 07/1986
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E) 06/1987 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L42E) 06/1987 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L42N) 10/1986 – 12/1988
9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 04/1984 – 12/1986
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 09/1993 – 06/1996
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F402) 07/1985 – 08/1991
ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112) 01/1988 – 12/1990
ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116) 03/1988 – 12/1992
ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116) 01/1989 – 12/1990
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 10/1996 – 03/1999
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 09/1996 – 08/2003
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 10/1985 – 12/1996
SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 01/1987 – 08/1990
18 (134_) 2.1 Diesel 11/1981 – 07/1986
19 II (B/C53_) 1.4 01/1992 – 12/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 01/1991 – 09/1998
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 04/1997 – 08/2003
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 01/1997 – 09/1998
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo GT (C405) 01/1985 – 05/1991
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 01/1991 – 12/1993
19 I (B/C53_) 1.4 01/1988 – 12/1992
25 (B29_) 2.0 03/1987 – 12/1993
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 01/1991 – 09/1998
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,… 09/1998 – 02/2010
CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 09/1998 – 05/2005
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 09/1998 – 05/2005
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G… 09/1998 – 04/2005
CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 09/1998 – 05/2005
TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 02/2011 – –
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 05/1996 – 02/1998
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 Hi-Flex (CB0H) 01/2005 – 02/2010
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 04/1999 – 08/2003
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 01/1991 – 06/1996
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 03/1999 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 03/1999 – 08/2003
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 11/2010 – –
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (BB01, BB1J) 06/1999 – 02/2009
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V 03/1999 – 12/2008
9 (L42_) 1.4 Turbo 12/1986 – 12/1989
18 Variable (135_) 1.6 4×4 01/1983 – 07/1986
20 (127_) 2.1 TD 01/1982 – 12/1983
18 (134_) 2.1 TD 11/1981 – 07/1986
19 I Cabriolet (D53_) 1.7 07/1991 – 04/1992
19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 07/1991 – 04/1992
19 I Cabriolet (D53_) 1.7 07/1991 – 04/1992
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.1 (S371) 03/1983 – 06/1986
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.2 (S37S) 10/1984 – 12/1988
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.4 (S372) 03/1983 – 09/1986
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.6 D (S374) 08/1983 – 12/1988
19 I (B/C53_) 1.2 01/1988 – 12/1992
19 I Chamade (L53_) 1.2 01/1988 – 12/1992
19 II (B/C53_) 1.2 04/1992 – 12/1995
19 I Caseta/ Hatchback (S53_) 1.2 01/1988 – 12/1992
19 I Caseta/ Hatchback (S53_) 1.4 01/1988 – 12/1992
19 I Caseta/ Hatchback (S53_) 1.9 D 01/1988 – 12/1992
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.2 03/1992 – 12/1995
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.4 03/1992 – 12/1995
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.9 D 03/1992 – 12/1995
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.9 dT 03/1992 – 12/1995
21 caroserie inchisa/combi (S48_) 1.7 06/1986 – 04/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.1 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.2 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.2 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.9 D 01/1991 – 09/1998
21 limuzina (L48_) 1.9 D (L48H, L48I) 08/1989 – 10/1993
21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I) 09/1989 – 01/1994
25 (B29_) 2.0 12V 06/1988 – 12/1993
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.2 (S40F, S407) 01/1987 – 12/1996
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.6 D (S404) 10/1984 – 12/1996
18 Variable (135_) 2.0 4×4 05/1983 – 12/1986
CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 10/1999 – 09/2004
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 01/1996 – 09/1998
CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 12/1999 – 05/2005
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 01/1996 – 12/1996
TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 01/2001 – 06/2007
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.4 (S373) 03/1983 – 12/1986
CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 02/2000 – 07/2008
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 09/1998 – –
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 09/1998 – –
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,… 06/2001 – 08/2016
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 06/2001 – 07/2009
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 06/2001 – 04/2005
THALIA I (LB_) 1.4 08/2000 – –
THALIA I (LB_) 1.4 16V 08/2000 – –
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 04/2002 – –
THALIA I (LB_) 1.6 16V 07/2000 – 02/2009
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 08/1988 – 12/1992
19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 09/1990 – 04/1992
21 (B48_) 1.4 (B48D) 09/1989 – 05/1993
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 01/1991 – 09/1998
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 10/2003 – 04/2005
19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 04/1992 – 12/1995
TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 08/2004 – 06/2007
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 06/2001 – –
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 06/2001 – 02/2009
THALIA I (LB_) 1.2 16V 04/2002 – –
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 02/2003 – –
TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 03/2007 – 09/2014
19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 04/1992 – 12/1995
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 RN 09/1991 – 08/1993
19 I (B/C53_) 1.4 09/1990 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.9 DT 09/1990 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.4 09/1990 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.4 07/1988 – 08/1990
19 II (B/C53_) 1.2 05/1992 – 09/1994
19 II Chamade (L53_) 1.4 10/1994 – 11/1995
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 10/1996 – 02/1999
THALIA I (LB_) 1.6 03/1998 – –
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 05/1990 – 03/1996
TWINGO I (C06_) 1.2 09/1998 – 08/2000
TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 03/2007 – 09/2014
TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) 03/2007 – –
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 03/2007 – 09/2014
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.2 09/1991 – 08/1993
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 09/1991 – 08/1997
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 09/1993 – 04/1995
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.6 D 09/1993 – 04/1995
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 04/2004 – 11/2009
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.9 RND 04/1996 – 02/1998
THALIA I (LB_) 1.6 01/2004 – 12/2008
19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 01/1993 – 08/1995
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 Flex 05/2000 – 12/2006
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 11/2003 – –
LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi 04/2007 – –
LOGAN I combi (KS_) 1.6 04/2007 – –
LOGAN I combi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 04/2007 – –
LOGAN I combi (KS_) 1.4 10/2007 – –
21 (B48_) 1.7 07/1989 – 05/1993
21 (B48_) 1.7 07/1989 – 05/1993
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 04/2004 – –
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 05/1995 – 08/1997
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 09/1991 – 08/1993
SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D 04/1985 – 12/1990
CLIO II (BB_, CB_) 1.0 02/2000 – 05/2001
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.2 06/1994 – 02/1998
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.4 04/1985 – 10/1987
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 11/2003 – –
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) 02/2000 – 05/2001
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 06/2001 – 10/2004
THALIA I (LB_) 1.9 D 02/1998 – 05/2001
19 II (B/C53_) 1.7 05/1992 – 09/1994
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 03/1999 – 01/2000
19 II Chamade (L53_) 1.8 05/1992 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 05/1992 – 09/1994
19 II Chamade (L53_) 1.7 05/1992 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.9 D 05/1992 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 10/1994 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 05/1992 – 09/1994
CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 02/2000 – 05/2001
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 06/2001 – 10/2003
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) 03/1999 – 05/2001
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 08/2004 – 12/2012
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 02/2000 – 05/2001
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 03/1999 – 10/2003
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 04/1992 – 08/1992
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 09/1988 – 09/1990
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 06/2005 – 12/2010
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 06/2005 – –
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 04/1996 – 02/2001
CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric 05/1996 – 02/1998
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 02/2007 – 06/2009
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U) 04/2008 – 09/2014
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.4 02/2009 – –
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 (BS0H, BS0F) 02/2009 – –
TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0B) 03/2007 – 09/2014
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 06/2001 – 12/2006
TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 10/2003 – 06/2007
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 05/1990 – 02/1998
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 (BS0V, BS1V) 09/2009 – –
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG 09/1998 – 06/2009
19 II Chamade (L53_) 1.6 10/1996 – 06/2001
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 08/1995 – 03/1999
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 01/1995 – 06/2001
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 02/2000 – 09/2000
19 II (B/C53_) 1.4 10/1996 – 06/2001
TWINGO I (C06_) 1.0 01/2000 – 12/2002
MEGANE I (BA0/1_) 2.0 05/1998 – 05/2001
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 05/1998 – 05/2001
THALIA I (LB_) 1.6 Authentique Hi-Flex (LB26, LB3E) 11/2004 – 02/2009
THALIA III (L8_) 1.2 16V 12/2013 – –
THALIA III (L8_) 1.5 dCi (L8AJ) 12/2013 – –
THALIA III (L8_) 1.5 dCi 07/2014 – –
CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams 10/1994 – 04/1996
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V 01/1999 – 08/2008
THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 05/2000 – 02/2009
THALIA III (L8_) 1.6 16V 12/2013 – –
TWINGO II (CN0_) 1.2 16V 03/2008 – –
THALIA III (L8_) 1.2 LPG 03/2014 – –
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 12/2012 – –
THALIA III (L8_) 1.5 dCi 12/2013 – –
TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 09/2000 – 06/2007
TWINGO I Caseta/ Hatchback (S06_) 1.2 01/2001 – 06/2012
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 Flex 12/2012 – –
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 08/1995 – 09/2000
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 06/2001 – 02/2009
Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 02/2000 – 09/2000
Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 04/2001 – 07/2003
TWINGO II Caseta/ Hatchback (CNO_) 1.2 (CN01, CN06) 09/2010 – 09/2014
TWINGO II Caseta/ Hatchback (CNO_) 1.5 dCi (CN03) 10/2010 – 09/2014
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB3M) 06/2005 – 12/2010
18 (134_) 1.4 (1340) 04/1978 – 07/1986
18 (134_) 1.6 (1341) 04/1982 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.4 (1350) 05/1979 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.6 (1351) 01/1982 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.6 (1351) 05/1979 – 09/1982
18 Variable (135_) 2.1 Diesel (1354) 11/1980 – 07/1986
18 Variable (135_) 2.1 Diesel 05/1979 – 07/1986
20 (127_) 2.0 (1277) 10/1980 – 12/1983
20 (127_) 2.2 (1279) 10/1980 – 12/1983
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 06/1987 – 09/1991
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 (F401) 07/1985 – 04/1995
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.0 02/1986 – 05/1992
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 09/1985 – 08/1991
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.0 09/1985 – 08/1991
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 03/1997 – 02/2001
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N, LA0K) 03/1997 – 02/2001
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 12/2007 – –
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,… 03/1999 – 08/2002
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,… 03/1999 – 07/2003
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 03/1999 – 07/2003
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 12/2007 – 07/2013
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 05/2009 – –
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F) 02/2001 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F) 02/2001 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 02/2001 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 02/2001 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 01/2001 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 01/2001 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DTi 02/2000 – 09/2000
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DCi 03/1999 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 10/2000 – 08/2002
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05) 03/1999 – 07/2003
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 Flex (BS0V, BS1V, BS09) 08/2008 – –
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V 09/1999 – 12/2001
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.4 LPG 02/2009 – –
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 10/2000 – 07/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 09/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 03/1999 – 08/2003
MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 01/1997 – 09/1999
MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 01/1997 – 09/1999
MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 10/1996 – 10/1999
TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 05/1996 – 03/2007
20 (127_) 1.6 (1271) 05/1977 – 12/1983
TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 05/1996 – 06/2007
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 02/2008 – 06/2015
LOGAN I (LS_) 1.4 09/2004 – –
LOGAN I (LS_) 1.6 09/2004 – –
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 04/2007 – –
LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,… 04/2007 – 10/2013
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 04/2006 – 10/2013
LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi 02/2008 – 06/2015
LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi (KS04, KS1L) 06/2011 – 06/2015
MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 03/1999 – 07/2003
TWINGO I Caseta/ Hatchback (S06_) 1.2 (S066, S068) 05/1996 – 08/2004
19 II (B/C53_) 1.8 16V 10/1996 – 06/2001
19 II (B/C53_) 1.9 D 07/1998 – 06/2001
TWINGO I Caseta/ Hatchback (S06_) 1.2 03/1997 – 08/2003
LOGAN I (LS_) 1.4 LPG 02/2008 – 10/2013
19 I Chamade (L53_) 1.8 16V 06/1989 – 08/1990
19 I (B/C53_) 1.7 06/1989 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.9 DT 09/1990 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.9 DT 09/1990 – 04/1992
19 II Chamade (L53_) 1.2 05/1992 – 09/1994
19 I Chamade (L53_) 1.7 09/1990 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533) 09/1988 – 12/1992
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 05/1992 – 04/1994
19 I Chamade (L53_) 1.4 06/1989 – 08/1990
21 limuzina (L48_) 1.7 04/1986 – 06/1989
19 I (B/C53_) 1.8 16V 06/1989 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.7 07/1988 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.8 05/1992 – 09/1994
EXPRESS pick-up 1.9 D 07/1995 – 10/1997
EXPRESS pick-up 1.9 D 07/1995 – 10/1999
19 II (B/C53_) 1.4 05/1993 – 12/1998
19 I (B/C53_) 1.7 09/1988 – 04/1992
19 I Cabriolet (D53_) 1.7 07/1991 – 04/1992
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT 08/1998 – 10/1999
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT 08/1998 – 10/1999
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.2 07/1987 – 06/1989
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 04/1992 – 01/1996
EXPRESS Autoutilitară/limuzină spațioasă 1.9 D 07/1995 – 03/1998
21 combi (K48_) 1.9 D 03/1986 – 08/1994

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „set placute frana,frana disc BREMBO P 68 008 — Dacia Logan”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Piesă originală sau aftermarket — ce alegi?

Piesele originale (OE) vin în cutia constructorului auto, dar sunt fabricate de aceiași furnizori care produc și variantele aftermarket — Bosch, Valeo, TRW, Mahle, Febi și altele. O piesă aftermarket de la un producător de primă montare respectă aceleași specificații tehnice și vine cu garanție, la un preț sensibil mai mic, pentru că nu plătești ambalajul de marcă. Diferența apare la piesele fără brand cunoscut, pe care nu le vindem.