set placute frana,frana disc DELPHI LP885 — Dacia Logan

70.68 lei

Comandă în următoarele 6h 52min și expediem azi.

Livrare estimată: 23 octombrie – luni, 26 octombrie

30 bucăți în stoc

  • Livrare rapidă prin curier
  • Factură și garanție
  • Retur 14 zile, chiar dacă ai comandat greșit
Sfat de montaj

Plăcuțele se schimbă întotdeauna în set, pe aceeași axă. Verifică și discurile: dacă sunt sub grosimea minimă, se înlocuiesc împreună.

Descriere

Specificații tehnice

Aprobare E1 90R-01881/520
Înaltime 1 [mm] 64,8
Înaltime 2 [mm] 64,8
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Sistem de frânare TRW
Latime 1 [mm] 100
Latime 2 [mm] 100
Articol completare/Info suplimentar 2 cu tabla anti scartait
Grosime 1 [mm] 17,5
Grosime 2 [mm] 17,5
Numar WVA 21463
Material cuzinet Low-Metallic
Cod FMSI D1146-8256 D292-7194

Coduri OEM

Producător Cod OEM
PEUGEOT 1611460280
PEUGEOT 1617250880
RENAULT 4106 021 92R
LADA 410602192R
DACIA 410602192R
RENAULT 410609342R
PEUGEOT 4250.41
PEUGEOT 4250.70
PEUGEOT 4253.10
ALPINE 6000008018
ALPINE 6000008126
RENAULT 6001 547 619
DACIA 6001 547 619
RENAULT 6001 547 911
DACIA 6001 547 911
RENAULT 6025 070 807
RENAULT 6025 071 042
RENAULT 7701 130 036
RENAULT 7701 201 669
RENAULT 7701 201 773
RENAULT 7701 201 774
RENAULT 7701 201 775
RENAULT 7701 202 147
RENAULT 7701 202 284
RENAULT 7701 202 285
RENAULT 7701 202 516
RENAULT 7701 202 539
RENAULT 7701 202 540
RENAULT 7701 202 712
RENAULT 7701 202 848
RENAULT 7701 202 894
RENAULT 7701 202 895
RENAULT 7701 203 129
RENAULT 7701 203 282
RENAULT 7701 203 775
RENAULT 7701 203 777
RENAULT 7701 203 795
RENAULT 7701 203 796
RENAULT 7701 203 797
RENAULT 7701 204 066
RENAULT 7701 204 357
RENAULT 7701 204 358
RENAULT 7701 204 833
RENAULT 7701 205 355
RENAULT 7701 206 082
RENAULT 7701 206 085
RENAULT 7701 207 066
DACIA 7701 207 066
RENAULT 7701 207 960
RENAULT 7701 208 265
DACIA 7701 208 265
RENAULT 7701 209 639
RENAULT 7701 210 130
RENAULT 7701 210 131
RENAULT 7701 210 142
RENAULT 7701 349 751
RENAULT 7701 349 970
RENAULT 7701 349 973
RENAULT 7701202241
RENAULT 7701205411
DACIA 7701209639
DACIA 7701210142
DACIA 7702295181
RENAULT 7711 130 036
RENAULT 7711 130 071
DACIA 7711 130 071
DACIA 7711946169
RENAULT 8660004589
RENAULT 8671000107
DACIA 8671000107
RENAULT 8671016173
DACIA 8671016173
RENAULT 8671016708
PEUGEOT E172118
PEUGEOT E172171

EAN: 5012759913352

Mașini compatibile

ALPINE

Model Motor Perioada
V6 GT 01/1985 – 12/1990
V6 TURBO 01/1985 – 12/1990
V6 TURBO 01/1988 – 12/1990

DACIA

Model Motor Perioada
LOGAN pick-up (US_) 1.4 01/2009 – –
LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 02/2006 – 12/2012
LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 05/2010 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 05/2010 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 05/2010 – 12/2012
LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02) 02/2006 – –
LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 05/2010 – –
SANDERO 1.6 16V Bifuel 01/2011 – –
LOGAN (LS_) 1.4 (LS0A, LS0C, LS0E, LS0G) 09/2004 – –
LOGAN (LS_) 1.6 (LS0B, LS0D, LS0F, LS0H) 09/2004 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 09/2005 – –
LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,… 02/2006 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K) 01/2006 – 12/2012
SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 02/2003 – 10/2005
SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 02/2003 – –
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) 09/2007 – 12/2011
SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 06/2008 – –
SANDERO 1.5 dCi 11/2008 – –
LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 03/2009 – –
LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 03/2009 – –
LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K) 03/2009 – –
LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0W) 03/2009 – –
LOGAN pick-up (US_) 1.6 03/2008 – –
LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0K) 03/2008 – –
LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0W) 03/2008 – –
SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 05/2010 – 06/2013
SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 06/2008 – –
SANDERO 1.5 dCi 11/2008 – –
SANDERO 1.6 LPG 05/2010 – 10/2012
SANDERO 1.5 dCi 05/2010 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 05/2010 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 05/2010 – 06/2013
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 05/2010 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 11/2009 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.4 02/2007 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 02/2007 – 06/2013
LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 02/2007 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) 02/2007 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W) 09/2007 – 12/2012
LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 11/2008 – –
LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 05/2010 – –
SANDERO 1.4 MPI LPG 01/2009 – –
SANDERO 1.5 dCi 11/2008 – –
SANDERO 1.6 Hi-Flex (BS1H) 06/2008 – 12/2012
SANDERO 1.2 16V LPG 11/2008 – –
SANDERO 1.2 16V 11/2008 – –
SANDERO 1.6 16V 07/2011 – –
SANDERO 1.6 LPG (BS03) 01/2011 – 12/2012
SANDERO 1.0 Hi-Flex 01/2011 – 12/2012
LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 07/2010 – –
LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG 02/2006 – –
LOGAN (LS_) 1.0 Hi-Flex (LS0R, LS1G) 01/2011 – 10/2012
LOGAN (LS_) 1.6 LPG 08/2004 – 03/2011
SANDERO 1.6 LPG 06/2008 – 12/2012
SANDERO 1.5 dCi 05/2010 – –

LADA

Model Motor Perioada
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 03/2012 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS035, RS035) 06/2016 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 04/2016 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS045, RS045) 09/2017 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 CNG (KSA45) 11/2018 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (RS0Y5, KS0Y5) 03/2012 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS035, RS035) 04/2016 – 03/2021
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 CNG (KSA45) 11/2018 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS045, RS045) 09/2017 – –
LARGUS caroserie inchisa/combi (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 03/2012 – –
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) 03/2012 – –

PEUGEOT

Model Motor Perioada
205 I (741A/C) 1.9 GTI 10/1986 – 10/1987
205 II (20A/C) 1.9 GTI 10/1987 – 09/1998
205 II (20A/C) 1.9 GTI 10/1987 – 05/1989
205 II (20A/C) 1.9 GTI 10/1987 – 10/1994
205 II (20A/C) 1.9 GTI Cat 10/1987 – 07/1994
305 II (581M) 1.9 10/1982 – 08/1985
305 II (581M) 1.9 D 10/1982 – 07/1988
305 II (581M) 1.9 D 10/1982 – 07/1988
305 II Break (581E) 1.9 Diesel 10/1982 – 12/1988
305 II Break (581E) 1.9 Diesel 10/1982 – 12/1988
309 I (10C, 10A) 1.6 08/1987 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.6 10/1985 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.6 11/1985 – 09/1988
309 I (10C, 10A) 1.9 03/1986 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.9 10/1985 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.9 07/1988 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 07/1988 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 10/1986 – 07/1989
309 II (3C, 3A) 1.6 07/1989 – 12/1993
309 II (3C, 3A) 1.9 08/1989 – 12/1993
309 II (3C, 3A) 1.9 10/1990 – 12/1993
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 07/1989 – 12/1993
305 II Break (581E) 1.9 09/1984 – 10/1987
205 I (741A/C) 1.9 GTI 03/1987 – 10/1987
305 II (581M) 1.9 11/1986 – 12/1988
305 II Break (581E) 1.9 11/1986 – 12/1988
309 I (10C, 10A) 1.6 10/1985 – 07/1989
309 I (10C, 10A) 1.6 Cat 09/1986 – 12/1989
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V 08/1989 – 07/1990
309 II (3C, 3A) 1.6 07/1989 – 12/1993
205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi 08/1990 – 07/1992
309 II (3C, 3A) 1.6 GTi 09/1989 – 10/1993
309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 10/1985 – 08/1989
309 II (3C, 3A) 1.6 09/1989 – 10/1993
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 09/1989 – 10/1993
309 I (10C, 10A) 1.6 07/1986 – 06/1989
205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi 08/1987 – 07/1990
205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTI 10/1987 – 12/1994
205 II (20A/C) 1.9 08/1992 – 05/1997
309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V 10/1990 – 12/1993
309 I (10C, 10A) 1.5 06/1987 – 12/1989

RENAULT

Model Motor Perioada
SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 10/1984 – 10/1988
SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 01/1986 – 03/1995
SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 10/1984 – 10/1988
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 10/1984 – 06/1988
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 10/1984 – 07/1989
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo (C405) 04/1985 – 08/1990
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 06/1987 – 08/1990
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 06/1987 – 07/1989
9 (L42_) 1.1 (L421) 09/1981 – 05/1987
9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 12/1981 – 12/1988
9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 09/1981 – 12/1985
11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 03/1983 – 06/1986
11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 10/1984 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 04/1984 – 12/1986
11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 10/1986 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L) 10/1986 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F) 10/1984 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B/C376) 10/1983 – 12/1987
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D) 06/1987 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.7 (B37N, C73N) 10/1986 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 08/1983 – 12/1988
18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 10/1980 – 09/1982
18 (134_) 1.6 (1341) 04/1982 – 07/1986
19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 01/1989 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 10/1989 – 04/1992
19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 04/1992 – 12/1997
19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 04/1992 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 04/1992 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 04/1992 – 12/1995
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 10/1989 – 04/1992
19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 04/1992 – 12/1995
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 04/1992 – 09/1993
19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 04/1992 – 12/1995
19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 10/1989 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 06/1989 – 04/1992
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 04/1992 – 06/1996
19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 04/1992 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 04/1992 – 12/1995
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 04/1992 – 06/1996
19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 04/1992 – 05/1994
20 (127_) 2.0 (1277) 10/1980 – 12/1983
20 (127_) 2.2 (1279) 10/1980 – 12/1983
20 (127_) 2.1 Diesel (1276) 10/1980 – 12/1983
21 limuzina (L48_) 1.7 (L481) 03/1986 – 12/1987
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48E) 03/1986 – 02/1994
21 limuzina (L48_) 1.7 (L482) 03/1986 – 03/1993
21 limuzina (L48_) 2.1 D (L486) 03/1986 – 12/1989
21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V) 09/1989 – 06/1994
21 limuzina (L48_) 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488) 03/1986 – 06/1994
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48M, L48F) 07/1986 – 02/1994
21 (B48_) 1.7 (B48F) 09/1989 – 10/1992
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48E) 09/1989 – 02/1994
21 (B48_) 1.7 (B48E) 09/1989 – 06/1994
21 combi (K48_) 1.7 Cat (K48F) 05/1988 – 06/1993
21 combi (K48_) 1.7 (K/S482) 10/1986 – 12/1988
21 combi (K48_) 1.7 (K48E) 06/1986 – 12/1989
21 combi (K48_) 2.1 D (K/S486) 10/1986 – 09/1990
21 combi (K48_) 2.1 D (K/S48V, K/S48O) 08/1989 – 12/1992
21 combi (K48_) 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488) 10/1986 – 11/1993
21 combi (K48_) 1.7 (K48E) 10/1989 – 12/1993
25 (B29_) 2.0 (B297) 04/1984 – 12/1992
25 (B29_) 2.2 (B29E) 04/1984 – 12/1989
25 (B29_) 2.4 V6 Turbo (B295) 10/1984 – 05/1990
25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298) 04/1984 – 08/1989
25 (B29_) 2.1 Diesel (B296) 04/1984 – 05/1989
25 (B29_) 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W) 04/1984 – 12/1992
25 (B29_) 2.0 12V (B294) 06/1989 – 12/1992
25 (B29_) 2.2 (B29B) 09/1986 – 12/1992
25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29F) 06/1987 – 12/1992
FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 08/1983 – 10/1985
ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112) 07/1984 – 12/1990
ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117) 01/1988 – 12/1990
ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115) 10/1984 – 12/1990
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 03/1986 – 08/1991
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 03/1986 – 08/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 09/1991 – 03/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 08/1988 – 03/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 09/1991 – 03/1998
ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J) 01/1991 – 10/1996
19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 01/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 11/1993 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 05/1994 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 05/1994 – 12/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 08/1994 – 04/1996
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 01/1994 – 03/1998
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 07/1994 – 06/1996
ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E) 11/1994 – 10/1996
19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 04/1992 – 12/1995
19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 04/1992 – 12/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 01/1993 – 08/1995
CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 01/1994 – 09/1998
9 (L42_) 1.2 (L42S) 09/1985 – 12/1988
25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29A) 06/1986 – 02/1988
21 combi (K48_) 1.7 (K/S481) 06/1986 – 03/1993
21 combi (K48_) 2.1 D (K480) 02/1992 – 09/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 04/1992 – 12/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 04/1992 – 05/1994
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 01/1996 – 03/1999
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 75 10/2010 – –
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 90 10/2010 – –
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 01/1996 – 03/1999
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 01/1996 – 08/2003
MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 03/1996 – 03/1999
MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 01/1996 – 03/1999
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 01/1996 – 09/1998
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 09/1996 – 03/1999
FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 02/1980 – 10/1985
21 combi (K48_) 1.7 (K48M) 06/1986 – 12/1989
21 combi (K48_) 1.7 (K48N) 06/1987 – 04/1989
21 limuzina (L48_) 1.7 (L48N) 06/1987 – 04/1989
21 limuzina (L48_) 2.1 D (L480) 10/1992 – 06/1994
21 limuzina (L48_) 2.1 D (L48V, L48O) 05/1989 – 06/1994
21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O) 09/1989 – 12/1992
21 (B48_) 2.1 D (B480) 04/1992 – 06/1994
19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 01/1989 – 05/1993
25 (B29_) 2.5 V6 Turbo (B29G) 01/1990 – 12/1992
25 (B29_) 2.2 (B29E) 04/1984 – 12/1989
25 (B29_) 2.8 V6 (B293) 06/1987 – 02/1990
25 (B29_) 2.2 (B29) 11/1985 – 03/1989
25 (B29_) 2.1 Diesel (B296) 06/1989 – 12/1992
30 (127_) 2.1 Turbo-D (1270) 02/1982 – 03/1986
11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E) 06/1987 – 12/1988
9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 04/1984 – 12/1986
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 09/1993 – 06/1996
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F402) 07/1985 – 08/1991
TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 05/1996 – 06/2007
ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116) 01/1989 – 12/1990
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 10/1996 – 03/1999
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 10/1985 – 12/1996
SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 01/1987 – 08/1990
19 II (B/C53_) 1.4 01/1992 – 12/1995
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 04/1997 – 08/2003
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 01/1997 – 09/1998
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo GT (C405) 01/1985 – 05/1991
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 01/1991 – 12/1993
TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 02/2011 – –
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 02/2008 – 06/2015
THALIA II (LU_) 1.5 dCi 09/2008 – –
THALIA II (LU_) 1.5 dCi 09/2008 – –
THALIA II (LU_) 1.2 16V (LU2V) 09/2008 – 06/2014
THALIA II (LU_) 1.6 16V 09/2008 – –
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 12/2007 – –
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 Hi-Flex (CB0H) 01/2005 – 02/2010
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.0 02/1986 – 05/1992
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 01/1991 – 06/1996
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,… 03/1999 – 07/2003
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 03/1999 – 08/2003
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 11/2010 – –
THALIA II (LU_) 1.5 dCi 01/2009 – –
THALIA II (LU_) 1.6 16V (LU1A, LU1B, LU1D, LU2M) 01/2009 – –
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (BB01, BB1J) 06/1999 – 02/2009
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V 03/1999 – 12/2008
18 Variable (135_) 1.6 4×4 01/1983 – 07/1986
20 (127_) 2.1 TD 01/1982 – 12/1983
19 I Cabriolet (D53_) 1.7 07/1991 – 04/1992
19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 07/1991 – 04/1992
19 I Cabriolet (D53_) 1.7 07/1991 – 04/1992
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.1 (S371) 03/1983 – 06/1986
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.2 (S37S) 10/1984 – 12/1988
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.6 D (S374) 08/1983 – 12/1988
19 I (B/C53_) 1.2 01/1988 – 12/1992
19 I Chamade (L53_) 1.2 01/1988 – 12/1992
19 II (B/C53_) 1.2 04/1992 – 12/1995
19 I Caseta/ Hatchback (S53_) 1.2 01/1988 – 12/1992
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.2 03/1992 – 12/1995
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.4 03/1992 – 12/1995
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.9 D 03/1992 – 12/1995
19 II Caseta/ Hatchback (S53_) 1.9 dT 03/1992 – 12/1995
21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 06/1988 – 10/1993
21 caroserie inchisa/combi (S48_) 1.7 06/1986 – 04/1995
21 caroserie inchisa/combi (S48_) 2.1 D 06/1986 – 08/1994
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.1 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.2 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.2 01/1991 – 09/1998
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.9 D 01/1991 – 09/1998
21 limuzina (L48_) 1.9 D (L48H, L48I) 08/1989 – 10/1993
21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I) 09/1989 – 01/1994
25 (B29_) 2.0 12V 06/1988 – 12/1993
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.1 (S401) 10/1984 – 12/1996
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.2 (S40F, S407) 01/1987 – 12/1996
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 01/1996 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 01/1996 – 12/1996
TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 01/2001 – 06/2007
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 02/2001 – 08/2003
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 09/1998 – –
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 06/2001 – 07/2009
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 06/2001 – 04/2005
THALIA I (LB_) 1.4 16V 08/2000 – –
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 04/2002 – –
THALIA I (LB_) 1.6 16V 07/2000 – 02/2009
19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 09/1990 – 04/1992
21 (B48_) 1.4 (B48D) 09/1989 – 05/1993
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 10/2003 – 04/2005
19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 04/1992 – 12/1995
TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 08/2004 – 06/2007
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 06/2001 – –
19 I Chamade (L53_) 1.8 16V 06/1989 – 08/1990
THALIA I (LB_) 1.2 16V 04/2002 – –
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 02/2003 – –
TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 03/2007 – 09/2014
19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 04/1992 – 12/1995
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 RN 09/1991 – 08/1993
19 I (B/C53_) 1.4 09/1990 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.7 06/1989 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.9 DT 09/1990 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.9 DT 09/1990 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.4 09/1990 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.9 DT 09/1990 – 04/1992
19 II (B/C53_) 1.2 05/1992 – 09/1994
19 II Chamade (L53_) 1.2 05/1992 – 09/1994
19 II Chamade (L53_) 1.4 10/1994 – 11/1995
19 I Chamade (L53_) 1.7 09/1990 – 04/1992
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 10/1996 – 02/1999
MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 RXE 4×4 05/1997 – 10/1999
THALIA I (LB_) 1.6 03/1998 – –
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 05/1990 – 03/1996
TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 03/2007 – 09/2014
TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) 03/2007 – –
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 03/2007 – 09/2014
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.2 09/1991 – 08/1993
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 09/1991 – 08/1997
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 09/1993 – 04/1995
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.6 D 09/1993 – 04/1995
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 04/2004 – 11/2009
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.9 RND 04/1996 – 02/1998
THALIA I (LB_) 1.6 01/2004 – 12/2008
19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 01/1993 – 08/1995
LOGAN I (LS_) 1.4 09/2004 – –
LOGAN I (LS_) 1.6 09/2004 – –
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 04/2007 – –
LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,… 04/2007 – 10/2013
LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi 04/2007 – –
LOGAN I combi (KS_) 1.6 04/2007 – –
LOGAN I combi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 04/2007 – –
LOGAN I combi (KS_) 1.4 10/2007 – –
TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 05/2008 – 09/2014
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 05/1992 – 04/1994
19 I Chamade (L53_) 1.4 06/1989 – 08/1990
11 (B/C37_) 1.4 Turbo 02/1984 – 06/1986
21 limuzina (L48_) 1.7 04/1986 – 06/1989
21 (B48_) 1.7 07/1989 – 05/1993
21 (B48_) 1.7 07/1989 – 05/1993
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 05/1995 – 08/1997
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.4 09/1991 – 08/1993
SUPER 5 (B/C40_) 1.1 10/1989 – 12/1990
CLIO II (BB_, CB_) 1.0 02/2000 – 05/2001
CLIO I Caseta/ Hatchback (S57_) 1.2 06/1994 – 02/1998
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.4 04/1985 – 10/1987
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.4 09/1985 – 07/1986
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 11/2003 – –
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) 02/2000 – 05/2001
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 06/2001 – 10/2004
THALIA I (LB_) 1.9 D 02/1998 – 05/2001
19 II (B/C53_) 1.7 05/1992 – 09/1994
19 II Chamade (L53_) 1.8 05/1992 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.8 05/1992 – 09/1994
19 II Chamade (L53_) 1.7 05/1992 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.9 D 05/1992 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 10/1994 – 11/1995
19 II Chamade (L53_) 1.4 05/1992 – 09/1994
21 limuzina (L48_) 2.1 TD 04/1986 – 06/1989
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 06/2001 – 10/2003
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 08/2004 – 12/2012
11 (B/C37_) 1.4 07/1986 – 10/1987
19 I (B/C53_) 1.8 16V 06/1989 – 04/1992
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 09/1988 – 09/1990
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 06/2005 – –
ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra 06/1987 – 12/1987
19 I (B/C53_) 1.7 07/1988 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.8 05/1992 – 09/1994
CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric 05/1996 – 02/1998
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 02/2007 – 06/2009
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U) 04/2008 – 09/2014
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.4 02/2009 – –
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 (BS0H, BS0F) 02/2009 – –
TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0B) 03/2007 – 09/2014
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 06/2001 – 12/2006
TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 10/2003 – 06/2007
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 05/1990 – 02/1998
19 II Chamade (L53_) 1.6 10/1996 – 06/2001
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 08/1995 – 03/1999
19 II (B/C53_) 1.8 16V 10/1996 – 06/2001
19 II (B/C53_) 1.4 05/1993 – 12/1998
19 I (B/C53_) 1.7 09/1988 – 04/1992
19 II (B/C53_) 1.9 D 07/1998 – 06/2001
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 01/1995 – 06/2001
19 II (B/C53_) 1.4 10/1996 – 06/2001
9 (L42_) 1.4 Turbo 07/1986 – 12/1989
THALIA I (LB_) 1.6 Authentique Hi-Flex (LB26, LB3E) 11/2004 – 02/2009
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 04/2006 – 10/2013
THALIA II (LU_) 1.2 LPG 01/2010 – 12/2013
THALIA II (LU_) 1.4 09/2008 – 06/2014
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT 08/1998 – 10/1999
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT 08/1998 – 10/1999
19 II Chamade (L53_) 1.6 (L53S) 01/1994 – 11/2001
THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 05/2000 – 02/2009
CLIO IV Caseta/ Hatchback (BH_) 1.2 16V 01/2014 – 08/2021
TWINGO II (CN0_) 1.2 16V 03/2008 – –
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 12/2012 – –
TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 09/2000 – 06/2007
SUPER 5 (B/C40_) 1.4 08/1986 – 12/1996
TWINGO I Caseta/ Hatchback (S06_) 1.2 01/2001 – 06/2012
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.2 07/1987 – 06/1989
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 06/2001 – 02/2009
THALIA II (LU_) 1.4 01/2009 – 12/2011
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 04/1992 – 01/1996
Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 04/2001 – 07/2003
TWINGO II Caseta/ Hatchback (CNO_) 1.2 (CN01, CN06) 09/2010 – 09/2014
TWINGO II Caseta/ Hatchback (CNO_) 1.5 dCi (CN03) 10/2010 – 09/2014
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB3M) 06/2005 – 12/2010
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 10/1986 – 08/1991
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06/1987 – 03/1995
SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 08/1985 – 12/1996
SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 10/1986 – 03/1995
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.6 D (S404) 10/1984 – 12/1996
SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D 04/1985 – 12/1990
9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 09/1985 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L42F) 10/1986 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L42L) 10/1986 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L426) 09/1984 – 12/1989
9 (L42_) 1.6 D (L424) 10/1982 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L42E) 06/1987 – 12/1988
9 (L42_) 1.7 (L42N) 10/1986 – 12/1988
9 (L42_) 1.4 Turbo 12/1986 – 12/1989
9 (L42_) 1.4 (L423) 09/1981 – 12/1985
11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 03/1983 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 03/1983 – 12/1988
11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 03/1983 – 12/1985
11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 05/1983 – 12/1985
TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 05/1996 – 03/2007
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.4 (S372) 03/1983 – 09/1986
11 Caseta/ Hatchback (S37_) 1.4 (S373) 03/1983 – 12/1986
18 (134_) 1.4 (1340) 04/1978 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.4 (1350) 05/1979 – 07/1986
18 caroserie inchisa/combi 1.4 05/1979 – 07/1986
18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 10/1982 – 07/1986
18 (134_) 1.6 Turbo Inj. 09/1982 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.6 Turbo (1355) 09/1982 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.6 Turbo 10/1982 – 07/1986
18 (134_) 1.6 (1341) 04/1978 – 09/1982
18 Variable (135_) 1.6 (1351) 05/1979 – 09/1982
18 (134_) 2.1 Diesel (1344) 11/1981 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.6 (1351) 01/1982 – 07/1986
18 Variable (135_) 2.1 Diesel (1354) 11/1980 – 07/1986
18 (134_) 1.6 TS (1342) 05/1982 – 07/1986
18 Variable (135_) 1.6 TS 05/1982 – 07/1986
18 caroserie inchisa/combi 2.1 Diesel 11/1981 – 07/1986
18 Variable (135_) 2.0 4×4 05/1983 – 12/1986
18 Variable (135_) 1.6 10/1983 – 09/1986
18 Variable (135_) 2.0 (1353) 10/1981 – 07/1986
18 (134_) 2.0 (1343) 05/1982 – 07/1986
19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 09/1988 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 09/1988 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 09/1988 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 07/1988 – 04/1992
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 07/1988 – 04/1992
19 I (B/C53_) 1.4 01/1988 – 12/1992
21 combi (K48_) 1.9 D 03/1986 – 08/1994
19 I Caseta/ Hatchback (S53_) 1.4 01/1988 – 12/1992
19 I Caseta/ Hatchback (S53_) 1.9 D 01/1988 – 12/1992
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 08/1988 – 12/1992
19 I Chamade (L53_) 1.4 07/1988 – 08/1990
19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533) 09/1988 – 12/1992
20 (127_) 2.0 (1272) 10/1977 – 10/1980
FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 10/1980 – 10/1985
FUEGO (136_) 2.0 TX/GTX (1363) 10/1980 – 10/1985
ESPACE I (J11_) 2.2 (J117) 07/1986 – 12/1990
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 06/1987 – 09/1991
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 (F401) 07/1985 – 04/1995
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.1 09/1985 – 08/1991
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 09/1991 – 03/1998
RAPID Autoutilitară/limuzină spațioasă (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 09/1994 – 03/1998
ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D) 01/1991 – 10/1996
ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G) 01/1991 – 10/1996
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 01/1991 – 03/1996
ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636) 01/1991 – 10/1996
ESPACE II (J/S63_) 2.1 RTDT Quadra 01/1991 – 05/1992
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 01/1991 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 05/1990 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 01/1991 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 01/1991 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 08/1995 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 01/1991 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 01/1991 – 09/1998
TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 03/1993 – 10/1996
MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 01/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 09/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 01/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 01/1996 – 08/2003
MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 03/1996 – 08/2003
MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 03/1996 – 11/1999
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 09/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 09/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 09/1996 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 09/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 07/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 09/1996 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 03/1997 – 02/2001
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N, LA0K) 03/1997 – 02/2001
MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N) 03/1997 – 02/2001
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 04/1999 – 08/2003
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) 03/1999 – 02/2001
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 03/1999 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 03/1999 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 04/1996 – 02/2001
MEGANE I (BA0/1_) 2.0 05/1998 – 05/2001
MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 05/1998 – 05/2001
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 09/1996 – 03/1999
MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 01/1997 – 09/1999
MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 01/1997 – 09/1999
MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 10/1996 – 10/1999
25 (B29_) 2.0 03/1987 – 12/1993
ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112) 01/1988 – 12/1990
ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116) 03/1988 – 12/1992
18 (134_) 2.1 Diesel 11/1981 – 07/1986
18 (134_) 2.1 TD 11/1981 – 07/1986
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 01/1991 – 09/1998
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 04/1992 – 08/1992
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 05/1996 – 02/1998
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 03/1999 – 08/2003
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 11/2003 – –
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 04/2004 – –
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 03/1999 – 01/2000
CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 06/2005 – 12/2010
EXPRESS pick-up 1.9 D 07/1995 – 10/1997
EXPRESS pick-up 1.9 D 07/1995 – 10/1999
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 02/2000 – 09/2000
19 I Cabriolet (D53_) 1.7 07/1991 – 04/1992
EXPRESS Autoutilitară/limuzină spațioasă 1.9 D 07/1995 – 03/1998
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 08/1995 – 09/2000
Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 02/2000 – 09/2000
18 Variable (135_) 2.1 Diesel 05/1979 – 07/1986
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,… 09/1998 – 02/2010
CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 09/1998 – 05/2005
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 09/1998 – 05/2005
CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G… 09/1998 – 04/2005
CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 09/1998 – 05/2005
CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 10/1999 – 09/2004
CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 02/2000 – 07/2008
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 09/1998 – –
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,… 06/2001 – 08/2016
CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 02/2000 – 05/2001
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) 03/1999 – 05/2001
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 02/2000 – 05/2001
CLIO II Caseta/ Hatchback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 03/1999 – 10/2003
LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi 02/2008 – 06/2015
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.4 LPG 02/2009 – –
LOGAN I (LS_) 1.4 LPG 02/2008 – 10/2013
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 03/1999 – 07/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 03/1999 – 08/2003
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,… 03/1999 – 08/2002
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 12/2007 – 07/2013
FUEGO (136_) 2.1 TD 08/1982 – 10/1985
SUPER 5 Caseta/ Hatchback (S40_) 1.0 (S400) 10/1984 – 10/1988
TWINGO I Caseta/ Hatchback (S06_) 1.2 (S066, S068) 05/1996 – 08/2004
CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 12/1999 – 05/2005
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 02/2001 – 08/2003
THALIA I (LB_) 1.4 08/2000 – –
THALIA I (LB_) 1.5 dCi 06/2001 – 02/2009
FUEGO (136_) 1.6 04/1983 – 10/1985
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 10/2000 – 08/2002
CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG 09/1998 – 06/2009
MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V 11/2001 – 12/2008
9 (L42_) 1.4 07/1986 – 10/1987

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „set placute frana,frana disc DELPHI LP885 — Dacia Logan”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Piesă originală sau aftermarket — ce alegi?

Piesele originale (OE) vin în cutia constructorului auto, dar sunt fabricate de aceiași furnizori care produc și variantele aftermarket — Bosch, Valeo, TRW, Mahle, Febi și altele. O piesă aftermarket de la un producător de primă montare respectă aceleași specificații tehnice și vine cu garanție, la un preț sensibil mai mic, pentru că nu plătești ambalajul de marcă. Diferența apare la piesele fără brand cunoscut, pe care nu le vindem.