tripoda,cardan MAXGEAR 49-1915 — CITROËN C2 (JM_) 1.6 VTS

  • Cod producător: 403-49-1915
  • Cod articol: 49-1915
  • EAN: 5903364319076
  • Categorie: tripoda,cardan

40.93 lei

Comandă în următoarele 9h 48min și expediem azi.

Livrare estimată: 23 octombrie – luni, 26 octombrie

16 bucăți în stoc

  • Livrare rapidă prin curier
  • Factură și garanție
  • Retur 14 zile, chiar dacă ai comandat greșit

Descriere

Specificații tehnice

Diametru [mm] 20

Coduri OEM

Producător Cod OEM
OPEL 0374788
OPEL 0374789
FORD 1061868
FORD 1061883
FORD 1202535
GENERAL MOTORS 13149829
GENERAL MOTORS 13149830
FORD 1349157
FORD 1349160
FORD 1356786
FORD 1418957
FORD 1537380
OPEL 1603413
FORD 1804601
FORD 2S61-3W007-BA
BMW 31607518237
MINI 31607518237
BMW 31607518238
MINI 31607518238
BMW 31607574868
MINI 31607574868
CITROËN/PEUGEOT 3272.FX
MITSUBISHI 3815A014
NISSAN 39100-9U005
NISSAN 39100-BM560
NISSAN 39100-BM580
NISSAN 39101-9U005
NISSAN 39101-BC55A
NISSAN 39101-BM560
NISSAN 39101-BM580
NISSAN 39204-9U00J
NISSAN 39204-BM527
NISSAN 39205-9U00J
NISSAN 39205-BM525
GENERAL MOTORS 93190195
NISSAN C9205-BC55A
MAZDA FG40-22-520
MAZDA FG40-22-620
MAZDA GG13-22-520
MAZDA GG14-22-620
MAZDA GG14-25-500A
MAZDA GG14-25-500B
MAZDA GG14-25-500D
MAZDA GG14-25-600A
MAZDA GG14-25-600B
MAZDA GG14-25-600C
FORD XS4C-3W007-AA

EAN: 5903364319076

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „tripoda,cardan MAXGEAR 49-1915 — CITROËN C2 (JM_) 1.6 VTS”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Piesă originală sau aftermarket — ce alegi?

Piesele originale (OE) vin în cutia constructorului auto, dar sunt fabricate de aceiași furnizori care produc și variantele aftermarket — Bosch, Valeo, TRW, Mahle, Febi și altele. O piesă aftermarket de la un producător de primă montare respectă aceleași specificații tehnice și vine cu garanție, la un preț sensibil mai mic, pentru că nu plătești ambalajul de marcă. Diferența apare la piesele fără brand cunoscut, pe care nu le vindem.